';

Понад 300 клієнтів вже обрали нас

Підвищуємо ефективність бізнесу: від малого і середнього до міжнародних і національних брендів

Ми працюємо з брендами

ROZETKA

ФОКСТРОТ

Nemiroff

OLYMP

УКРПОШТА

ELDORADO

Сушия

INTERTOP

Heel

VOЛЬGA

Tomo Clinic

Unipharma

Bionorica

ІНТЕРГАЛ БУД

Kasta

MULTIPLEX

CURTIS

MOYO

Manorm

Молокія

alpari

Beverage Trading Company

RICHARD

Категорії

фінанси

e-commerce

нерухомість

он-лайн сервіси

ЗМІ

косметика та парфумерія

медичні послуги

рітейл

алкоголь

туризм

їжа та напої

освіта і кар'єра

b2c послуги

розваги

фармацевтика

електроніка

краса і мода

фінанси
e-commerce
нерухомість
он-лайн сервіси
ЗМІ
косметика та парфумерія
медичні послуги
рітейл
алкоголь
туризм
їжа та напої
освіта і кар'єра
b2c послуги
розваги
фармацевтика
електроніка
краса і мода

Клієнти про нас

Artexpo Ukraine

Компанія “Артекспо Україна” як найбільша в Україні компанія, що надає послуги з просування товарів, обладнання та послуг в шкіряній, взуттєвій, хутряній та текстильній промисловостях, прагне працювати, лише з професійними та надійними партнерами та підрядниками. Для нас таким партнером з реалізації digital просування, вже не перший рік, є компанія MixDigital. Команда агенції спланувала і успішно реалізувала просування нашого B2B напрямку на ринках України та турції, використавши для цього ряд performance інструментів, та проявивши глибоку експертизу, в роботі з аудиторними сегментами в Facebook. Ми рекомендуємо агенцію MixDigital як надійного і чесного партнера, з яким ви отримуєте експертизу та команду досвідчених професіоналів!

Jacobs

Компанія JACOBS DOUWE EGBERTS успішно співпрацює з рекламною агенцією MixDigital з 2017 року. Агенція надає нашій компанії послуги щодо планування та розміщення реклами брендів JDE в Грузії. За час співробітництва агенція зарекомендувала себе, як відповідального, надійного та проактивного партнера. Команда агенції виконує роботу на високому рівні, враховуючи всі запити та побажання клієнта. Всі інші поставлені задачі виконуються якісно та вчасно. Агенція MixDigital професійно володіє різними діджитал-інструментами, що дозволяє JDE розв’язувати нестандартні питання, що виникають під час просування брендів компанії. Рекомендуємо MixDigital, як надійного ділового партнера, що орієнтується на досягнення задач своїх клієнтів.

Вольга Украина

ТОВ “Вольга Україна” даним листом підтверджує, що MixDigital являється нашим довгостроковим та надійним партнером у сфері інтернет реклами. Головними рисами роботи MixDigital є орієнтованість на результат, прозорість та оперативність роботи. MixDigital активно працює з нами з 2013 року, надаючи повний комплекс послуг по Media та Performance направленням Digital. Можемо рекомендувати MixDigital. як надійного партнера у сфері послуг інтернет реклами.

Nemiroff

Як один із провідних світових виробників високоякісного алкоголю, ми прагнемо співпрацювати з компаніями, що також є кращими у своїй сфері. Таким партнером з цифрового маркетингу для нас є агенція MixDigital. Команда агенції спланувала і реалізувала для нашого бренду рекламну кампанію в мережі Інтернет з метою просування нового продукту, використовуючи ряд високоефективних інструментів. Обравши своїм партнером MixDigital, ви отримуєте якісну експертизу та команду досвідчених професіоналів, які будуть працювати для досягнення ваших цілей.

Eldorado

Компанія MixDigital є нашим давнім партнером в галузі розробки інформаційних матеріалів, планування та розміщення реклами в інтернеті. За час нашої співпраці, компанія MixDigital проявила себе як надійний та відповідальний партнер, що дозволило вирішити усі поставлені завдання швидко та якісно. Компанія та її співробітники є професіоналами у своїй галузі, з всестороннім та комплексним підходом до рішення поставлених завдань. Тому ми маємо намір і надалі працювати з MixDigital та рекомендувати її як надійного, відповідального і професійного партнера.

Moneyveo

Компанія MixDigital є нашим партнером в галузі діджитал просування. Компанією MixDigital були надані послуги з розміщення рекламних матеріалів на інтернет-ресурсах, в рамках реалізації завдань з просування ТМ "Moneyveo" в мережі Інтернет. Агентство зарекомендувало себе як надійний та відповідальний партнер. Компанія та її співробітники є професіоналами у своїй галузі. Тому ми маємо намір і надалі працювати з MixDigital та рекомендувати її як надійного партнера.

Укрпошта

Наприкінці 2018 року в результаті проведення чергової закупівлі через систему Prozorro відділу електронного маркетингу АТ “Укрпошта” випала нагода співпраці з агенцією “МІКС ДІДЖИТАЛ”. Для прочитання подальшої інформації просимо читача звернути увагу на той факт, що початок нових взаємин наприкінці року є досить ризиковим кроком для кожної зі сторін, особливо, якщо для ваших послуг це є пік сезону. Незважаючи на вказані обставини, команда, яка працювала над проектом, показала високий рівень професіоналізму. Особливо хочемо відзначити відповідальність, добре злагоджену роботу, швидкість реакції, відкритість до діалогу та пошуку взаємовигідних рішень. Працювати з колегами було цікаво та пізнавально. За можливості плануємо продовжувати співпрацю!

OLYMP Alcohol Company

ТОВ “Юнайтед Алко” співпрацює з MixDigital з 2016 року. Наша компанія задоволена результатами і планує надалі продовжувати успішну співпрацю. Компанія MixDigital демонструє професіоналізм та пропонує ефективні та найпередовіші рішення для наших рекламних кампаній. Злагодженість процесів, оперативна комунікація, глибока ринкова експертиза та орієнтація на результат - ознаки партнера, з яким приємно мати справу. Саме таким партнером для нас є MixDigital. Ми високо цінуємо наші взаємини та сміливо можемо рекомендувати співпрацю з компанією MixDigital.

Liberty Communications

ТОВ “Рекламна Агенція “Ліберті” висловлює подяку компанії “МіксДіджитал” за висококваліфіковану роботу проведену протягом рекламних кампаній. За весь період співробітництва компанія показала себе як надійний та серйозний партнер. Завдяки спеціалістам компанії “МіксДіджитал” рекламні кампанії досягали поставлених цілей та прогнозних показників. Приємно і продуктивно працювати з професійною командою, яка знає свою справу. Абсолютно все на високому рівні: підхід, планування, розміщення рекламних кампаній та головне - результат. Безумовно, рекомендуємо компанію “МіксДіджитал”, як відповідального і результативного партнера.

Благо

Як лідер ринку кредитування фізичних осіб, “Благо” прагне постійно розширювати можливості клієнтів, впроваджуючи інноваційні продукти. Тому, інновації являються для нас важливим критерієм у виборі партнерів. Компанія MixDigital, з якою ми співпрацюємо у сфері діджитал-маркетингу, саме з тих, хто рухається нога в ногу з інноваціями. Команда агенції ефективно вирішила усі поставлені перед нею задачі, реалізувавши медіакампанію з використанням нестандартних форматів та programmatic рішень. Компанія MixDigital зарекомендувала себе, як надійного та професійного партнера, якого ми можемо рекомендувати.

Kasta

Компанія MixDigital є нашим партнером в галузі планування та розміщення реклами в мережі Інтернет. Компанією MixDigital були надані послуги з розміщення рекламних матеріалів на інтернет-ресурсах, в рамках реалізації завдань з просування бренду Kasta. За час нашої співпраці, компанія MixDigital проявила себе як надійний та професійний партнер, що дозволило вирішити усі поставлені завдання швидко та якісно. Компанія підходить з повною відповідальністю до поставлених задач, виконуючи роботу якісно та вчасно. Тому ми маємо намір й надалі працювати, та рекомендувати як стабільного, кваліфікованого ділового партнера.

Польська Організація Туристична

Представництво “Польська Організація Туристична” співпрацює з рекламною агенцією MixDigital в сфері інтернет-реклами і у кожному проекті компанія демонструє свій професіоналізм. Компанія завжди пропонує ефективні рішення з огляду на наші потреби, а комунікації є результативними. Наші рекламні кампанії досягали поставлених цілей, а витрати були оптимальними. Безперечно, ми і в майбутньому будемо звертатися до MixDigital. Можемо впевнено радити компанію MixDigital як надійного партнера з командою експертів у галузі інтернет-реклами.

МЕДІА ПАРТНЕРСТВО БАІНГ

ТОВ “МЕДІА ПАРТНЕРСТВО БАІНГ” даним листом підтверджує, що MixDigital являється нашим довгостроковим та надійним партнером у сфері інтернет реклами. MixDigital успішно та активно працює з нами з 2016 року, надаючи повний комплекс послуг по Media та Performance. Головною перевагою MixDigital є орієнтованість на результат. Також гнучкість, прозорість та оперативність роботи. Виходячи з цього, можемо рекомендувати MixDigital, як надійного та професійного партнера у сфері послуг по інтернет рекламі.

Реалізовані проекти