';

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАШОЇ КОМАНДИ

Ми об'єднуємо досвідчених digital фахівців, даємо можливість реалізувати потенціал кожного співробітника, допомагаємо у розвитку та навчанні, цінуємо і дорожимо кожним, хто став частиною злагодженої і дружньої команди.

Що ми пропонуємо

Офіційне працевлаштування

Своєчасна та стабільна заробітна плата

Медичне страхування

Оплачувані відпустка та лікарняний

Бонусна програма

Тренінги та навчання

Корпоративи і тимбілдинги

Зручний графік роботи

Комфортний і сучасний офіс

Ігрова та лаундж зони

Smart casual dress code

Yummy mornings

Всі наші процеси чіткі і прагнуть до досконалості. Цілі нашої компанії амбітні і ти можеш стати частиною розвитку бізнесу.

Будні з нами

Ми відкриті і доброзичливі, трохи ньорди, постійно вчимося новому, вдосконалюємося і розвиваємося, відвідуємо тренінги і проводимо навчання всередині команди.

Будні з нами

Ставимо зрозумілі і досяжні цілі, кожен співробітник може брати участь в стратегічному плануванні і привнести ідеї розвитку компанії.

Будні з нами

Ініціативні і завжди пропонуємо варіанти вирішення завдань. У роботі ми орієнтовані на результат. Прямуємо нашому баченню і місії - зробити бізнес клієнта успішним і перевищити його очікування.

ЯКЩО ТИ ХОЧЕШ СТАТИ ЧАСТИНОЮ НАШОЇ КОМАНДИ

і реалізувати себе в digital маркетингу - приєднуйся!

Відкриті вакансії

  • Київ

Якщо ти не знайшов вакансію, яка відповідає твоєму досвіду, але вважаєш, що твій досвід та енергія стануть нам у нагоді, надсилай резюме на [email protected]. Ми зв’яжемося з тобою як тільки у нас буде підходяща для тебе позиція.