Команда экспертов в Digital

Рекламное агентство MixDigital

 • prev-ico
 • next-ico
Ведущее digital агентство по версии IAB Ukraine 2022
Лидер среди агентств в категории Медиа, 2 место в категории Данные и аналитика и ТОП-5 в рейтинге Перфоманс по версии IAB Ukraine
Первые места Effie Awards Ukraine
Серебро 2021 в категории
"Создание сообщества потребителей бренда"
Золото и бронза 2020 в категориях Topical Marketing и "Бизнес-вызов"
Входим в
группу компаний Admixer
Admixer Advertising, Admixer Technologies, ViViD
Criteo Premium Partner
Google Premier Partner
Iab Member
9 комплексных услуг
Digital Media стратегия
Разработка последовательного плана продвижения бренда, продукта, услуги в digital
Узнать подробнееmix-directions-box-more
Медийная реклама
Рrogrammatic и прямые закупки баннерной и видео рекламы
Узнать подробнееmix-directions-box-more
Реклама в поисковой сети
Продвижение в результатах поисковой выдачи
Узнать подробнееmix-directions-box-more
Реклама в социальных сетях
Коммуникация с целевой аудиторией в Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn
Узнать подробнееmix-directions-box-more
Видеореклама
Повышение узнаваемости бренда. Формирование спроса на товар или услугу
Узнать подробнееmix-directions-box-more
Продвижение приложений
Размещение рекламы с целью установки мобильного приложения
Узнать подробнееmix-directions-box-more
Поисковая оптимизация
Повышение позиций сайта в органическом поиске
Узнать подробнееmix-directions-box-more
Веб-аналитика и работа с данными
Сопровождение от настройки сервисов веб-аналитики до работы с BigData
Узнать подробнееmix-directions-box-more
Контент-маркетинг
Тексты, которые продвигают компанию и приносят пользу читателю
Узнать подробнееmix-directions-box-more
НАШИ ПРОЕКТЫ

За 8 лет мы реализовали более 3000 рекламных кампаний

 • prev-ico
 • next-ico
Хотите узнать, как мы работаем?

Що про нас говорять клієнти?

 • prev-ico
 • next-ico

За час роботи компанія показала себе як надійного та проактивного партнера. Всі поставлені задачі були виконані ефективно та в обумовлені строки. Характерні риси компанії: орієнтація на результат, гнучкість, прозорість та швидкість. Команда агенції знає свою справу, та відповідає за результати. Сервіси та продукти на високому рівні. Рекомендую MixDigital як результативного, відповідального та надійного партнера.

Команда агенції спланувала та успішно реалізувала кампанію з просування лікарського засобу, який раніше не був представлений в інтернеті. Всі поставлені завдання були виконані, компанія проявила себе як надійний та професійний партнер, якого ми сміливо можемо рекомендувати. Обравши своїм партнером MixDigital ви отримаєте якісну експертизу, орієнтовану на результат команду досвідчених професіоналів, які працюватимуть на досягнення ваших цілей.

Наше співробітництво з агенцією MixDigital почалося восени 2019 року. За цей час команда відрекомендувала себе як фахівців у багатьох питаннях. Всі процеси підготовки, запуску, аудиту, аналітики рекламних кампаній працюють безперебійно. При проведенні рекламних кампаній для нас, як для виробника ліків важлива оперативність зміни рекламних активностей, перепланування бюджету, інструментів, майданчиків. За весь час співробітництва не було затримок у розв'язанні цих питань. Також хочу зазначити, що адаптація налаштувань рекламних кампаній дозволила оптимізувати наш рекламний бюджет та підвищити ефективність рекламних активностей. Крім якості вказаних послуг хотілося б наголосити на високому професіоналізмі, компетентності та оперативному зворотному зв‘язку з розв'язання будь-яких питань. Можу радити MixDigital як фахівців своєї справи. Висловлюю подяку за якісний результат та приємне співробітництво.

MixDigital стане для вас надійним партнером і провідником крізь Digital-всесвіт, що стрімко розвивається. Найбільша цінність для мене, як для клієнта — згуртована й професійна команда, що завжди оперативно відповідає на будь-які запитання, гнучко адаптується до змін, знаходить альтернативні рішення та завжди на зв‘язку.

З MixDigital ми запускали контекстно-медійну рекламу. Хочу зазначити легкість роботи з компанією на всіх етапах. Це й прозорі умови, і зрозумілі медіаплани, місткі та своєчасні звіти, що є особливо цінним для мене, як для клієнта. Всі зміни вносилися оперативно, а менеджер Вікторія Казус завжди була на зв‘язку. Всі питання вирішувались швидко та в дружній атмосфері. Вдячна за продуктивне співробітництво. Раджу MixDigital як надійного партнера та професіоналів своєї справи.

Наша компанія співпрацює з MixDigital вже понад 8 років. За цей час було реалізовано дуже багато спільних проєктів. Кожного місяця ми випускаємо у прокат декілька фільмів і кожен з них супроводжується рекламною кампанією для найрізноманітніших аудиторій. Завдяки їхньому ефективному плануванню ми завжди досягаємо необхідних результатів. Дуже подобається оперативність партнерів, бажання прислухатися до наших потреб.

Наприкінці 2018 АТ “Укрпошта” випала нагода співпраці з агенцією MixDigital. Початок нових взаємин наприкінці року є досить ризиковим кроком для кожної зі сторін, особливо якщо для ваших послуг це є пік сезону. Попри вказані обставини команда, яка працювала над проєктом, показала високий рівень професіоналізму. Особливо хочемо відзначити відповідальність, добре злагоджену роботу, швидкість реакції, відкритість до діалогу та пошуку взаємовигідних рішень. Працювати з колегами було цікаво та пізнавально. За можливості плануємо продовжувати співпрацю.

Дуже відповідальна та працьовита команда. Я із задоволенням працюю з вами.

Компанія MixDigital вже не перший рік є нашим надійним партнером у плануванні та розміщенні реклами в інтернеті. Команда агенції успішно і вчасно реалізовує всі поставлені задачі з просування — як в медіа, так і в перфоманс напрямках. Ми рекомендуємо агенцію MixDigital, як надійного і чесного партнера, з яким ви отримуєте експертизу та команду досвічених професіоналів.

Працюємо з командою 3 роки. За цей час упевнилися в надійності партнера. MixDigital завжди виконують свої зобов‘язання та відкриті до діалогу. Ми вдячні за професіоналізм і оперативність в роботі.

Рекламна кампанія у грудні 2020 — січні 2021 була першою кампанією ТМ "Руна" в каналах діджитал. Ми обрали команду MixDigital. Насамперед — за клієнтоорієнтованість, професіоналізм і відомі рейтинги. Метою було — першочергово вийти на нові для нас майданчики, опанувати, зрозуміти аудиторію і бюджети, познайомитись з інструментами цих каналів та усіма їхніми можливостями. З допомогою фахівців компанії MixDigital, від менеджера, стратега до усієї команди (адже не з усіма знайомі), ми досягли мети. Зрозуміли алгоритм побудови медіаплану, методи оптимізації бюджетів, процеси запуску, реалізації кампанії. Ми могли спостерігати за перебігом, оцінювати результати кампанії загалом та лояльність аудиторії зокрема. Ми продовжуємо комунікувати в діджитал з нашою цільовою аудиторією, розповідаємо про нову лінійку соусів та плануємо заводити нові кампанії.

Ми працюємо з MixDigital з початку 2019 року в напрямку Media та Performance просування. Ми цінуємо компанію за гнучкість, прозорість і оперативність роботи команди, яка завжди готова надати професійну підтримку.

Дякуємо команді Mix Digital за злагоджену роботу, оперативну взаємодію й професіоналізм. Колеги з Mix Digital вміють розв‘язувати завдання “із зірочкою”, завжди націлені на результат, мають у своєму арсеналі інноваційні рішення. Саме тому Mix Digital в переліку надійних партнерів, що готові підхопити проєкт будь-якої складності.

Я задоволений співпрацею з компанією MixDigital і сміливо можу рекомендувати її як надійного партнера для розв'язання задач у digital. Команда агенції завжди вчасно допомагає з усіма питаннями в межах нашої співпраці. Проявляють терпіння щодо повільності ухвалення деяких рішень з нашого боку.

За час співробітництва показали себе як високопрофесійна компанія. Поставлені завдання вирішуються оперативно і якісно, документи надаються вчасно, лояльне ставлення до клієнтів.

Агенція MixDigital у нашій співпраці з AUTO.Ria та DOM.Ria проявила себе як надійний, професійний партнер. Взаємодія була легкою та цікавою, менеджери та спеціалісти продемонстрували свою активність, експертизу та зацікавленість у кінцевому результаті. Відчувається, що агенція має сильну команду, яка здатна вирішувати найрізноманітніші діджитальні питання.

Ми співпрацюємо з MixDigital в межах проєкту “Твій сімейний лікар” — це масштабна національна кампанія для підтримки медичної реформи в Україні. Бренд “Твій сімейний лікар” об‘єднує спільноту лікарів/лікарок і пацієнтів/пацієнток, допомагає просувати необхідність сімейної медицини. Проєкт соціальний, бюджети на розміщення невеликі, тому від реклами в digital нам потрібна максимальна ефективність. Від агенції ми в першу чергу очікуємо високої експертизи і бажання допомогти клієнту, нам потрібні послуги “під ключ”. Тому ми довго не думали над вибором. Наша взаємодія з командою дуже жива: менеджер завжди радить, які інструменти вимкнути, які — посилити. Кампанія виходить динамічна, а результати часто навіть кращі, ніж очікували. Діджитал-інструменти допомагають створити широке охоплення, а це критично важливо, щоб донести людям суть взаємодії з сімейним лікарем чи лікаркою. Крім того, в соцмережах можна отримувати коментарі й питання від людей — це те, чого не досягти при інших варіантах розміщення. Ми завжди читаємо коментарі, розуміємо, які теми варто розкрити більше, де потрібна додаткова інформація, де — допомога фахівців та фахівчинь. Ми маємо власного замовника цього проєкту — благодійну організацію “100% життя”, і він також задоволений результатом.

ЭФФЕКТИВНАЯ РЕКЛАМА В ИНТЕРНЕТЕ

Digital агентство MixDigital поможет вашей компании размещать рекламу эффективно

Рекламное агентство MixDigital на рынке уже более 8 лет. Мы входим в международную группу компаний Admixer и работаем не только по всей Украине, но и по всему миру. Наше digital агентство специализируется на media и performance размещении рекламы.

В 2022 году MixDigital стало ведущим digital агентством в категории Media по версии IAB Ukraine. Мы попали в ТОП-5 в рейтинге IAB: заняли первое место в категории «Медиа» и второе место в категории «Данные и аналитика».

Как digital marketing агентство, мы также получили золото, серебро и бронзу Effie Awards Ukraine за цифровые рекламные кампании.

Рекламное агентство MixDigital является членом IAB Ukraine и имеет статус Google Premier Partner и Criteo Premium Partner. Сертифицированные cпециалисты рекламного агентства MixDigital имеют приоритетный доступ к альфа- и бета-тестированиям новых типов рекламных кампаний, аудиторных решений, стратегий и креативов.

Что предлагает наше digital агентство

Агентство MixDigital специализируется на digital размещении и цифровом маркетинге высочайшего качества. Задачи нашего диджитал агентства:

 • Построить знание о бренде.
 • Охватить целевую аудиторию в интернете.
 • Стимулировать потенциальных клиентов совершить целевое действие — перейти на сайт, загрузить мобильное приложение, заполнить лидформу, совершить покупку и многое другое.

Наше digital агентство предлагает клиентам 9 комплексных услуг интернет-маркетинга:

 • Digital Media стратегия: Разработка последовательного плана продвижения бренда, продукта, услуги в digital, а также аудит сайта.
 • Рrogrammatic медийная реклама и прямые закупки баннерной и видео рекламы.
 • Реклама в поисковой сети: Продвижение вашей компании в результатах поисковой выдачи.
 • Реклама в соцсетях: Коммуникация с целевой аудиторией на Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn.
 • Видеореклама: Повышение узнаваемости бренда. Формирование спроса на товар или услугу с помощью рекламы.
 • Продвижение мобильных приложений: Размещение кампаний с целью установки мобильного приложения.
 • Поисковая оптимизация сайта: Повышение позиций сайта в органическом поиске.
 • Вебаналитика и работа с данными: Сопровождение от настройки сервисов вебаналитики до работы с Big Data.
 • Контент-маркетинг: Тексты, которые продвигают бренд и приводят посетителей на сайт.

Digital агентство MixDigital помогает клиентам построить отношения со потребителями во всех каналах и решить задачи бизнеса с помощью инструментов диджитал маркетинга. Для этого наше digital агентство использует комплексный подход полного цикла:

 • Анализируем бриф
 • Тщательно изучаем бизнес клиента
 • Разрабатываем полную стратегию продвижения
 • Подбираем оптимальные инструменты и форматы
 • Формируем рекомендации и отчет о результатах
 • Запускаем и оптимизируем кампании, отслеживаем их эффективность
 • Прогнозируем бюджет и KPI кампаний

Как работает команда MixDigital digital agency

Мы предлагаем клиентам больше, чем просто сотрудничество. Наша рекламное агентство регулярно проводит тренинги и лекции, организует участие клиентов в профильных мероприятиях. А в блоге на сайте мы делимся экспертизой о трендах в мире digital marketing, новых продуктах и возможностях цифровых инструментов.

Наше digital marketing агентство — одно из самых эффективных и лучших в Украине. Это подтверждает не только экспертиза специалистов, но и количество удовлетворенных клиентов. В портфолио нашего digital агентства — более 350 клиентов (92% сотрудничают с нами на долгосрочной основе).

MixDigital digital agency (Киев) провели более 4000 кампаний с результатами, превышающими ожидания клиентов. Если ваша компания нуждается в размещении рекламных кампаний высочайшего качества — обращайтесь к MixDigital digital agency (Киев, ул. М. Пимоненко, 13ж, корпус 2, этаж 1, телефон +38 044 390 68 00, почта [email protected]).