';

Более 300 клиентов уже выбрали нас

Повышаем эффективность бизнеса: от малого и среднего до международных и национальных брендов

Мы работаем с брендами

ROZETKA

ФОКСТРОТ

Nemiroff

OLYMP

УКРПОШТА

ELDORADO

Сушия

INTERTOP

Heel

VOЛЬGA

Tomo Clinic

Unipharma

Bionorica

ІНТЕРГАЛ БУД

Kasta

MULTIPLEX

CURTIS

MOYO

Manorm

Молокія

alpari

Beverage Trading Company

RICHARD

Категории

финансы

e-commerce

недвижимость

он-лайн сервисы

СМИ

косметика и парфюмерия

медицинские услуги

ритейл

алкоголь

туризм

еда и напитки

образование и карьера

b2c услуги

развлечения

фармацевтика

электроника

мода и красота

финансы
e-commerce
недвижимость
он-лайн сервисы
СМИ
косметика и парфюмерия
медицинские услуги
ритейл
алкоголь
туризм
еда и напитки
образование и карьера
b2c услуги
развлечения
фармацевтика
электроника
мода и красота

Клиенты о нас

Artexpo Ukraine

Компанія “Артекспо Україна” як найбільша в Україні компанія, що надає послуги з просування товарів, обладнання та послуг в шкіряній, взуттєвій, хутряній та текстильній промисловостях, прагне працювати, лише з професійними та надійними партнерами та підрядниками. Для нас таким партнером з реалізації digital просування, вже не перший рік, є компанія MixDigital. Команда агенції спланувала і успішно реалізувала просування нашого B2B напрямку на ринках України та турції, використавши для цього ряд performance інструментів, та проявивши глибоку експертизу, в роботі з аудиторними сегментами в Facebook. Ми рекомендуємо агенцію MixDigital як надійного і чесного партнера, з яким ви отримуєте експертизу та команду досвідчених професіоналів!

Jacobs

Компания JACOBS DOUWE EGBERTS успешно сотрудничает с рекламным агентством “Микс Диджитал” с 2017 года. В рамках сотрудничества агентство предоставляет нашей компании услуги по планированию и размещению рекламы брендов JDE в Грузии. За время совместной работы агентство зарекомендовало себя как ответственный, надежный и проактивный партер. Команда агентства выполняет работу на высоком уровне, учитывая все запросы и пожелания клиента. Все остальные поставленные задачи исполняются качественно и в оговоренный срок. Агентство “Микс Диджитал” профессионально владеет различными диджитал-инструментами, что позволяет JDE решать самые нестандартные вопросы, возникающие в рамках продвижения брендов компании. Рекомендуем “Микс Диджитал” как надежного делового партнера, ориентированного на достижение задач своих клиентов.

Вольга Украина

ООО “Вольга Украина” настоящим письмом подтверждаем, что MixDigital, является нашим долгосрочным и надежным партнером в сфере интернет рекламы. Главной отличительной чертой работы MixDigital, является ориентация на результат, прозрачность и оперативность работы. MixDigital активно работает с нами с 2013 года, предоставляя полный комплекс услуг по Media и Performance направлениям Digital. Исходя из выше сказанного, можем рекомендовать MixDigital, как надежного партнера в сфере услуг интернет рекламы.

Nemiroff

Як один із провідних світових виробників високоякісного алкоголю, ми прагнемо співпрацювати з компаніями, що також є кращими у своїй сфері. Таким партнером з цифрового маркетингу для нас є агенція MixDigital. Команда агенції спланувала і реалізувала для нашого бренду рекламну кампанію в мережі Інтернет з метою просування нового продукту, використовуючи ряд високоефективних інструментів. Обравши своїм партнером MixDigital, ви отримуєте якісну експертизу та команду досвідчених професіоналів, які будуть працювати для досягнення ваших цілей.

Eldorado

Компанія MixDigital є нашим давнім партнером в галузі розробки інформаційних матеріалів, планування та розміщення реклами в інтернеті. За час нашої співпраці, компанія MixDigital проявила себе як надійний та відповідальний партнер, що дозволило вирішити усі поставлені завдання швидко та якісно. Компанія та її співробітники є професіоналами у своїй галузі, з всестороннім та комплексним підходом до рішення поставлених завдань. Тому ми маємо намір і надалі працювати з MixDigital та рекомендувати її як надійного, відповідального і професійного партнера.

Moneyveo

Компанія MixDigital є нашим партнером в галузі діджитал просування. Компанією MixDigital були надані послуги з розміщення рекламних матеріалів на інтернет-ресурсах, в рамках реалізації завдань з просування ТМ "Moneyveo" в мережі Інтернет. Агентство зарекомендувало себе як надійний та відповідальний партнер. Компанія та її співробітники є професіоналами у своїй галузі. Тому ми маємо намір і надалі працювати з MixDigital та рекомендувати її як надійного партнера.

Укрпошта

Наприкінці 2018 року в результаті проведення чергової закупівлі через систему Prozorro відділу електронного маркетингу АТ “Укрпошта” випала нагода співпраці з агенцією “МІКС ДІДЖИТАЛ”. Для прочитання подальшої інформації просимо читача звернути увагу на той факт, що початок нових взаємин наприкінці року є досить ризиковим кроком для кожної зі сторін, особливо, якщо для ваших послуг це є пік сезону. Незважаючи на вказані обставини, команда, яка працювала над проектом, показала високий рівень професіоналізму. Особливо хочемо відзначити відповідальність, добре злагоджену роботу, швидкість реакції, відкритість до діалогу та пошуку взаємовигідних рішень. Працювати з колегами було цікаво та пізнавально. За можливості плануємо продовжувати співпрацю!

OLYMP Alcohol Company

ТОВ “Юнайтед Алко” співпрацює з MixDigital з 2016 року. Наша компанія задоволена результатами і планує надалі продовжувати успішну співпрацю. Компанія MixDigital демонструє професіоналізм та пропонує ефективні та найпередовіші рішення для наших рекламних кампаній. Злагодженість процесів, оперативна комунікація, глибока ринкова експертиза та орієнтація на результат - ознаки партнера, з яким приємно мати справу. Саме таким партнером для нас є MixDigital. Ми високо цінуємо наші взаємини та сміливо можемо рекомендувати співпрацю з компанією MixDigital.

Liberty Communications

ТОВ “Рекламна Агенція “Ліберті” висловлює подяку компанії “МіксДіджитал” за висококваліфіковану роботу проведену протягом рекламних кампаній. За весь період співробітництва компанія показала себе як надійний та серйозний партнер. Завдяки спеціалістам компанії “МіксДіджитал” рекламні кампанії досягали поставлених цілей та прогнозних показників. Приємно і продуктивно працювати з професійною командою, яка знає свою справу. Абсолютно все на високому рівні: підхід, планування, розміщення рекламних кампаній та головне - результат. Безумовно, рекомендуємо компанію “МіксДіджитал”, як відповідального і результативного партнера.

Благо

Как лидер рынка кредитования физических лиц, “Благо” стремится постоянно расширять возможности клиентов, внедряя наиболее инновационные продукты. Поэтому, закономерно, инновации являются для нас важным критерием в выборе партнеров. Компания MixDigital, с которой мы сотрудничаем в сфере диджитал-маркетинга, как раз из числа тех, кто движется нога в ногу с инновациями. Команда агентства эффективно решила все поставленные перед ней задачи, реализовав медиа кампанию с использованием нестандартных форматов и programmatic решений. Компания MixDigital зарекомендовала себя как надежный и профессиональный партнер, которого мы можем рекомендовать.

Kasta

Компанія MixDigital є нашим партнером в галузі планування та розміщення реклами в мережі Інтернет. Компанією MixDigital були надані послуги з розміщення рекламних матеріалів на інтернет-ресурсах, в рамках реалізації завдань з просування бренду Kasta. За час нашої співпраці, компанія MixDigital проявила себе як надійний та професійний партнер, що дозволило вирішити усі поставлені завдання швидко та якісно. Компанія підходить з повною відповідальністю до поставлених задач, виконуючи роботу якісно та вчасно. Тому ми маємо намір й надалі працювати, та рекомендувати як стабільного, кваліфікованого ділового партнера.

Польська Організація Туристична

Представництво “Польська Організація Туристична” співпрацює з рекламною агенцією MixDigital в сфері інтернет-реклами і у кожному проекті компанія демонструє свій професіоналізм. Компанія завжди пропонує ефективні рішення з огляду на наші потреби, а комунікації є результативними. Наші рекламні кампанії досягали поставлених цілей, а витрати були оптимальними. Безперечно, ми і в майбутньому будемо звертатися до MixDigital. Можемо впевнено радити компанію MixDigital як надійного партнера з командою експертів у галузі інтернет-реклами.

МЕДІА ПАРТНЕРСТВО БАІНГ

ООО “МЕДІА ПАРТНЕРСТВО БАІНГ” настоящим письмом подтверждает, что MixDigital является нашим долгосрочным и надежным партнером в сфере интернет рекламы. MixDigital успешно и активно работает с нами с 2016 года, предоставляя полный комплекс услуг по Media и Performance направлениям в Digital. Главной отличительной чертой работы MixDigital является ориентация на результат. А также гибкость, прозрачность и оперативность работы. Исходя из вышесказанного, можем рекомендовать MixDigital как надежного и профессионального партнера в сфере услуг по интернет рекламе.

Lactalis

MixDigital является нашим долгосрочным и надежным партнером в сфере Интернет рекламы. MixDigital успешно и активно работает с нами с начала 2019, предоставляя комплекс услуг по Media & Performance в направлении Digital. Главной отличительной чертой MixDigital является ориентация на результат. А также гибкость, прозрачность и оперативность работы команды, которая всегда готова оказать профессиональную поддержку. Исходя из вышесказанного, можем рекомендовать MixDigital как надежного профессионального партнера в сфере услуг по Интернет рекламе.

Мати та дитина

Компанія ТОВ “МИКС ДИДЖИТАЛ” є нашим давнім партнером в галузі розробки інформаційних матеріалів, планування та розміщення реклами в інтернеті. За час нашої співпраці, компанія ТОВ “МИКС ДИДЖИТАЛ” проявила себе як надійний та відповідальний партнер, що дозволило вирішити усі поставлені завдання швидко та якісно. Компанія та її співробітники є професіоналами у своїй галузі, з всестороннім та комплексним підходом до рішення поставлених завдань. Тому ми маємо намір і надалі працювати з ТОВ “МИКС ДИДЖИТАЛ” та рекомендувати її як надійного, відповідального і професійного партнера.

ЖК Милые квартиры

Учредители и отдел маркетинга жилого комплекса “ЖК Милые квартиры” благодарны за совместную плодотворную работу руководству и менеджерам MixDigital, а особо Казус Виктории! В результате совместной многолетней работы нам удалось выстроить и своевременно корректировать рекламную кампанию в сети интернет, получить стабильный поток “лидов”, и как результат успешно распродать квартиры в нашем ЖК! Рекомендуем MixDigital всем рекламодателям, как профессионалов интернет рекламы и надежного, ответственного делового партнера!

Реализованные проекты