ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАШОЇ КОМАНДИ

Ми об'єднуємо досвідчених digital фахівців, даємо можливість реалізувати потенціал кожного співробітника, допомагаємо у розвитку та навчанні, цінуємо кожного, хто став частиною злагодженої й дружньої команди

Чому тобі потрібно працювати з нами?

  • prev-ico
  • next-ico

Ми підтримуємо партнерські стосунки всередині компанії й дотримуємося правила "рівний-рівному". У нас немає мікроменеджменту, а в роботі ми прагнемо до "бірюзового" підходу.

Ми не критикуємо одне одного, а обговорюємо питання разом і шукаємо шляхи їхнього розв‘язання. Наші співробітники беруть участь у регулярному стратегічному плануванні та подають ідеї розвитку компанії.

Ми підтримуємо розвиток і навчання. Вчимося самі й викладаємо в Admixer Academy. Ми маємо доступ до закритих лекцій Google, Facebook, Criteo, TikTok, Apple Search та інших компаній-партнерів.

Ми проводимо тренінги всередині команди, прокачуємо soft skills за допомогою бізнес-коуча, проводимо воркшопи. Маємо власну онлайн- та офлайн-бібліотеку.

Ми виступаємо на профільних конференціях і семінарах, разом із клієнтами презентуємо успішні кейси, розповідаємо про власний досвід.

Також ми самі влаштовуємо заходи для клієнтів. Ти можеш стати спікером у своєму напрямку, прокачати навички публічних виступів та розширити мережу контактів.

Ми користуємося Jira для задач, спілкуємося в Slack, зустрічаємося онлайн в Google Meet та Zoom. Маємо внутрішній сайт для співробітників.

За допомогою HRM системи можна легко оформити відпустку або лікарняний, дізнатись, у кого зі співробітників день народження, або річниця роботи.

Ми оплачуємо відпустки та лікарняні, а зарплати відповідають ринку, твоєму досвіду та знанням.

Все залежить від тебе.

Ми комбінуємо віддалену роботу з офісною. Неподалік від м. Лук‘янівська на тебе чекає зручний Pet-friendly простір, з тенісним столом, зоною відпочинку, PS4 та фруктами зранку. Ти зможеш працювати у звичному графіку, з 10:00 до 19:00.

І не треба довго обирати одяг, вдягай щось у стилі smart casual.

7 фактів про нас

01

Ми любимо бачитися в офісі та за його межами, влаштовувати вечірки й відпочивати разом навіть в умовах віддаленої роботи.

Настільні ігри, пікніки на природі, піца по п‘ятницях, а в карантин - привітання зі святами по відеозв‘язку, віртуальні кава-брейки, знайомство із домашніми тваринами та спільні фітнес-челенджі.

02

Наша команда складається з сильних фахівців з десятками років досвіду в діджиталі. Ми маємо чого навчитися одне в одного, ми завжди працюємо в синергії та цінуємо підтримку.

Ми посідаємо перші місця в міжнародних рейтингах: IAB, Effie. Співпрацюємо з Google, Facebook та іншими міжнародними партнерами.

03

В нас амбітні цілі. Ми постійно вчимося новому, шукаємо шляхи розвитку, як для компанії, так і для кожного співробітника окремо.

Ми отримуємо новий досвід завдяки складнощам і нестандартним завданням. Це й дозволяє нам залишатися на високому рівні. Розвиваючи себе ми розвиваємо компанію.

04

Ми ініціативні й завжди пропонуємо варіанти розв‘язання задач.

Ми цінуємо самостійність і відповідальність, вітаємо ідеї й пропозиції з покращення роботи і бізнесу.

05

В роботі ми орієнтуємося на результат. Слідуємо нашому баченню, місії й цінностям.

06

В нас відкрита комунікація між усіма співробітниками та немає жорсткої ієрархії.

Ми обговорюємо новини в чатах, у будь-який момент можемо зідзвонитися із ким завгодно з керівників.

Щокварталу обговорюємо результати роботи всією командою, радіємо успіхам, аналізуємо помилки й робимо висновки.

07

Ми продумуємо свої кроки наперед, ставимо стратегічні цілі.

Кожен з нас - обличчя MixDigital. Всі співробітники відповідають за загальний результат.

ЖИТТЯ З НАМИ

Всі наші процеси чіткі й прагнуть досконалості. Цілі нашої компанії амбітні, і ти можеш стати частиною розвитку бізнесу
  • prev-ico
  • next-ico

Що очікує на новачка?

01
Welcome book, яка допоможе познайомитися з компанією.
04
Бадді, щоб комфортно адаптуватися й влитися в колектив.
02
Ментор допоможе заглибитись в робочі процеси.
05
Відкрита й дружня команда, з якою не лише легко працювати, але й круто провести час разом. Ти не залишишся наодинці - в нас завжди можна знайти підтримку, та звернутися за допомогою.
03
Внутрішній сайт, де можна знайти всю необхідну інформацію для роботи: інструкції, бізнес-процеси, презентації, детальний опис команд.

Якщо ти хочеш стати
частиною нашої команди

та реалізувати себе в digital маркетингу - долучайся!

Немає потрібної вакансії?

Залиш своє резюме, ми зв‘яжемося з тобою,
якщо щось з‘явиться