Інструменти

Out-Stream Video Ads для підвищення впізнаваності бренду

MixDigital Team
13 Травня, 2020

У цій статті ми розповімо про переваги та необхідність використання відеореклами Out-Stream.

Out-Stream – це формат відеореклами, який розроблений спеціально для мобільних телефонів та планшетів. Шляхом більш широкого охоплення аудиторії ви можете підвищити впізнаваність бренду. Користувач бачить ваше оголошення під час перегляду новин або іншого контенту на своєму мобільному пристрої. Після чого він з легкістю може запустити перегляд відео, прокрутити сторінку або клікнути на відео і перейти на ваш сайт.

Переваги формату Out-Stream

 1. Дозволяє брендам вийти за рамки звичної відеоплатформи на Youtube і показувати оголошення на сайтах партнерської мережі Google.
 2. Дозволяє підвищити впізнаваність бренду. Показ відбувається в контенті відео, в рамках формату банерів, привертає більше уваги до реклами і до бренду. Коли рекламне відео потрапляє у видиму область екрану, воно автоматично починає відтворюватися без звуку.
 3. Оплата відбувається за кожну тисячу показів у видимій області екрану. Це означає, що показ зараховується, якщо на екрані відобразилося мінімум 50% оголошення протягом мінімум двох секунд.

Особливості формату Out-Stream

 • Немає можливості використовувати інструмент на комп’ютерах або Smart TV.
 • Відеореклама показується в мобільних додатках, тому необхідно детально аналізувати майданчики, щоб виключити нерелевантні місця розміщення.

Чим Out-Stream відрізняється від інших форматів відеореклами?

Outstream Bumpers TrueView
Ціль Знання Знання Інтерес
Довжина Від 6 до 30 сек

(рекомендовано 15 сек)

6 сек Будь-яка
Модель оплати За 1000 показів у

видимій області екрана

За 1000 показів За перегляд
Тип Пропуск одразу Без пропуска Пропуск

(після 5 сек)

Звук під час відображення Off On On

Оголошення Out-Stream підходять для бізнесу, якому важливо охопити максимальну кількість аудиторії. Наприклад, для компаній, які активно займаються просуванням впізнаваності бренду або виведенням на ринок нових видів продукції. Щоб дізнатися більше про формати відеореклами, їх ефективність та конверсії, які вони приносять залишайте коментарі та слідкуйте за оновленнями нашого блогу.

Поділитися цим постом:
 • linkedin-black
 • facebook-black
 • twitter-black

  Дізнаватися про новини

  Схожі записи

  Інструменти

  Реклама на Smart TV — сформувати знання та досягнути нової аудиторії

  З початку 2021 року у світі було продано 98,3 млн телевізорів Smart TV. Проти попереднього року, ринок зріс на 6,8%....

  19 Серпня, 2021
  Інструменти

  MixDigital TradeDesk — сполучний місток в програматик

  Інвентар топових українських сайтів, пряма закупівля, автоматизована звітність. Які ще переваги MixDigital TradeDesk, які можливості відкриває платформа та чи підійде...

  21 Травня, 2021
  Інструменти

  Як оплатити рекламу на Facebook

  Якщо ви зіткнулися з рекламним кабінетом facebook вперше, виникає багато питань не тільки щодо налаштування кампанії, але й щодо оплати....

  12 Травня, 2021