Інструменти

Серійний показ відеореклами або Video Ad Sequencing в Google Ads

MixDigital Team
13 Лютого, 2020

Серійний показ відеореклами або Video Ad Sequencing – це інструмент, який допоможе розповісти історію бренду, продукту або послуги за допомогою серії відеореклами на YouTube. Він дає можливість залучати свою цільову аудиторію компонуючи формати TrueView In-Stream, 6-секундного Bumper Ads або ролика, який не можна пропустити в послідовності. Детально про формати відеореклами на YouTube ми розповідали раніше.

Машинне навчання Google оптимізує показ послідовності так, що користувачеві буде показана вся історія. У цій статті розповідаємо, як працює серійний показ відеореклами і які рекламні комбінації форматів для нього підходять.

Отже, послідовність відеореклами – це набір відеороликів, які показуються користувачам в певному порядку.

Які рекламні комбінації форматів підходять для Video Ad Sequencing

Залучати-посилювати-стимулювати

Ця комбінація дозволяє спочатку зацікавити користувачів коротким роликом (6-15 секунд). На наступному етапі доповнити історію, розповісти про бренд або продукт довгим роликом (30 секунд). Останній етап знову стимулює до дії коротким роликом (6-15 секунд).

Міні-серія

Цей метод підходить для формування впізнаваності бренду. Він полягає в тому, щоб розбити історію на кілька розділів, які будуть розказані згодом. Для цієї комбінації добре підійдуть 30-ти секундні ролики.

Пряма стратегія

Метод підходить в тому випадку, якщо необхідно показати кілька роликів з різними УТП (унікальна торгова пропозиція) і конкурентними перевагами одному користувачеві. Наприклад, ви рекламуєте пральну машину і розробили 5 роликів по 30 секунд. У першому розповідаєте про економію води, у другому про економію енергії, в третьому про гігієнічну сушку і так далі.

Концепція наступного принципу полягає в тому, щоб першим, довгим роликом (30 секунд) розповісти про продукт, а потім коротким роликом (6 – 15 секунд) донести основне повідомлення або нагадати про продукт.

Остання комбінація схожа на попередню, але в зворотному напрямку. Першим показується короткий ролик (6-15 секунд), де з першої секунди зображений бренд, а потім показується довгий ролик (30 секунд), в якому розповідається історія.

Плюси й мінуси Video Ad Sequencing

Одним з плюсів Video Ad Sequencing є перегляд відеооб’яви в заданому порядку: перша, друга і так до кінця послідовності. У деяких випадках один з відеороликів може показуватися в рамках іншої кампанії. Такий показ також буде зарахований і послідовність буде завершуватися за нижчою ціною, оскільки один і той же відеоролик не конкуруватиме між собою в різних кампаніях. Зверніть увагу, що для цього налаштування таргетингу в обох кампаніях повинні бути однаковими.

Мінусом може стати обмеження частоти показів за замовчуванням: 1 послідовність на користувача за 30 днів. Змінити це значення не можна.

Ще одним недоліком є видалення оголошення з якогось етапу або самої кампанії, або скасування зв’язку з каналом YouTube. Це може призвести до переривання показу серії. Тобто користувач, який побачив перше оголошення, а другий етап був видалений в процесі активної рекламної кампанії, може не побачити 3-й етап показу.

Однак, якщо користувач подивився видалене відео в рамках іншої кампанії і відео відповідає налаштування таргетингу для цієї серії, йому може бути показано наступне оголошення.

Зверніть увагу, що перехід між етапами здійснюється на основі показів, а не переглядів, взаємодій або інших показників. Щоб запустився наступний відеоролик, повинен бути зареєстрований показ попереднього.

В налаштуваннях таргетингу можна вибирати аудиторії і демографічні групи в якості цільових, а ключові слова, місця розміщення або теми – ні.

Що важливо враховувати при серійному запуску відеореклами

Під час запуску серійного показу потрібно враховувати  зв’язок каналів YouTube з Google Ads.

При зміні порядку в послідовності, показ якої вже почався, можуть виникнути такі проблеми:

 • показ серії може скасовуватися для одних користувачів і повторюватися для інших;
 • збір показників Lift Measurement для кампанії буде перерваний, в результаті чого деякі дані можуть бути втрачені;
 • через повтори, пропуски етапів і інші проблем з показом звіти можуть бути неточними.

В цій статті ми описали базову роботу Video Ad Sequencing в Google Ads. Звичайно, кожна з комбінацій залежить від цілей компанії і вимагає детального опрацювання. Звертайтеся, ми із задоволенням допоможемо якісно і ефективно запустити серійний показ відеореклами. Доступні по всіх каналах.

Поділитися цим постом:
 • linkedin-black
 • facebook-black
 • twitter-black

  Дізнаватися про новини

  Схожі записи

  Інструменти

  Реклама на Smart TV — сформувати знання та досягнути нової аудиторії

  З початку 2021 року у світі було продано 98,3 млн телевізорів Smart TV. Проти попереднього року, ринок зріс на 6,8%....

  19 Серпня, 2021
  Інструменти

  MixDigital TradeDesk — сполучний місток в програматик

  Інвентар топових українських сайтів, пряма закупівля, автоматизована звітність. Які ще переваги MixDigital TradeDesk, які можливості відкриває платформа та чи підійде...

  21 Травня, 2021
  Інструменти

  Як оплатити рекламу на Facebook

  Якщо ви зіткнулися з рекламним кабінетом facebook вперше, виникає багато питань не тільки щодо налаштування кампанії, але й щодо оплати....

  12 Травня, 2021