Інструменти

Платформа Criteo та її можливості

MixDigital Team
12 Червня, 2020

У цій статті знайомимо вас з платформою Criteo, яка допоможе залучити та утримати користувачів онлайн. Це міжнародна рекламна платформа, вона дозволяє рітейлерам та брендам будь-якого масштабу збільшити онлайн продажі, кількість лідів та цільові дії на сайті чи в мобільному додатку.

Найбільш популярне рішення Criteo – розумний динамічний ремаркетинг, який дозволяє повернути користувачів на сайт, які так і не здійснили цільову дію. Середні показники збільшення ROAS – 13X.

Criteo в цифрах

 • 30 офісів в 19 країнах;
 • активні кампанії в 95 країнах;
 • 2 700+ співробітників, 700+ в research & development;
 • дані 2 млрд активних щомісячних покупців.

Можливості Criteo

 • Прогнозування ставок: встановлюються в залежності від зацікавленості кожного покупця, ймовірності та цінності конверсії, та досягнення необхідного інвентарю.
 • Система рекомендацій: продаж тих пропозицій, які користувач раніше не переглядав. Враховуються загальні звички користувача, а не тільки останні переглянуті або найпопулярніші товари.
 • Dynamic Creative Optimization – система для динамічної оптимізації банерів на основі даних про користувача: кольори, кнопки, макети та інше.
 • Universal Match – рішення Criteo, яке дозволяє поєднувати всю історію покупок та цільових дій користувачів на всіх пристроях.

На кожному етапі воронки користувача: awareness (обізнаність), consideration (розгляд) і conversion (конверсія) у Criteo є свої рішення.

1.Рішення criteo на побудову знання та обізнаності щодо продукту або бренду. Наразі знаходяться на етапі бета-тестування. Це охватні кампанії, а також кампанії на перегляди відео.

2.Для залучення нової аудиторії з великою ймовірністю покупки можна працювати з Commerce Audiences та Similar Audiences.

 • Commerce Audiences – це залучення нової аудиторії на сайт, використовуючи 140+ доступних сегментів таргетингу. Дозволяє охопити людей, грунтуючись на їх купівельних вподобаннях. Реклама буде показуватися аудиторії, яка активно шукає товари з вашої категорії.  Можна створити та таргетувати свою ідеальну аудиторію, комбінуючи продуктові категорії, вподобання щодо брендів та демографічні дані про користувачів.
 • Similar Audiences – це побудова look-alike аудиторій на основі портретів клієнтів, які вже робили покупки. Алгоритми Criteo виявляють потенційних нових клієнтів, які схожі за характеристиками перегляду та покупок з вашими нещодавніми відвідувачами, показуючи персоналізовані оголошення.

3.Для роботи з аудиторією, яка вже відвідувала ваш сайт або додаток у Criteo є рішення – Dynamic Retargeting для Web та App:

 • Dynamic Retargeting для Web дозволяє створити персоналізований банер на основі переглянутих товарів та вподобань користувача. Просунуті алгоритми штучного інтелекту показують вашу рекламу в правильному місці в необхідний час, враховуючи ймовірність конверсії.
 • Dynamic Retargeting для App дозволяє: активувати користувачів, які ніколи не купували, мотивувати до повторної установки додатку тих, хто його видалив та залучити неактивних користувачів.

Criteo – це ефективне рішення для e-commerce та інших категорій бізнесу для досягнення KPI по збільшенню знання бренду, формування попиту та здійсненню цільових дій на сайті чи в мобільному додатку.

Поділитися цим постом:
 • linkedin-black
 • facebook-black
 • twitter-black

  Дізнаватися про новини

  Схожі записи

  Інструменти
  Нова аналітика: переваги Google Analytics 4

  Ми часто розповідаємо про важливість аналітики для бренду. У 2020 році агенція MixDigital посіла перше місце серед агенцій України в...

  3 Лютого, 2022
  Інструменти
  Huawei Ads: унікальні формати, можливості таргетингу та перше тестування з клієнтом

  А ви знали, що в Україні понад 4 мільйони активних користувачів мобільних пристроїв Huawei? Тепер можна охопити цю величезну аудиторію...

  24 Грудня, 2021
  Інструменти
  TOP-5 форматів реклами Google Ads: як вибирати, адаптувати та тестувати

  Коли ви розміщуєте банерну рекламу в медійній мережі, вам необхідно вибрати відповідний розмір зображення. Налаштування та оптимізація оголошень допоможе покращити...

  6 Грудня, 2021