Новини

Партнерські стосунки: навіщо агенції звання Google Premier Partner, Facebook Business Partner і Criteo Partner

MixDigital Team
19 Жовтня, 2021

Що більше партнерів і регалій має рекламна агенція, тим краще. Але яка в цьому користь для клієнта і як це впливає на якість рекламних послуг?

Ми підготували серію статей, в яких розповімо про важливість офіційних партнерств digital-агенції з платформами, про перемоги в національних конкурсах і топові місця в рейтингах. А головне – чи варто звертати на це увагу обираючи підрядника.

Насамперед розберемося, чим корисні значки Google, Facebook і Criteo, та чи підтверджують вони тісні взаємини з компаніями.

Google Premier Partner: беремо найкраще від Google

Працювати з рекламними кампаніями в Google Ads набагато легше, коли ти – офіційний партнер Google.

Google Partners – це програма сертифікації рекламних агенцій і фахівців, що працюють з інструментами Google і розміщують рекламу в Google Ads. Всі учасники програми повинні скласти іспити та пройти атестацію, щоб отримати статус партнера і спеціальний бейдж, що підтверджує рівень Google Partner або Google Premier Partner.

Партнери Google отримують привілеї та можливості, недоступні звичайним клієнтам рекламного майданчика:

 • Звіти. Партнери отримують регулярні докладні звіти про те, наскільки ефективно ведеться акаунт клієнта. Це дозволяє глибше проаналізувати роботу та оптимізувати рекламні кампанії в digital.
 • Тренінги. Для партнерів проводяться розширені тренінги з використання продуктів Google і навчальних матеріалів у Skillshop. Партнери першими дізнаються про нові продукти та інструменти, тестують їх і впроваджують в налаштування рекламної кампанії свого клієнта.
 • Технічна підтримка. Преміумпартнери отримують консультації з налаштування реклами, безпосередньо спілкуються з фахівцями з Google.
 • Події. Співробітники агенції, що стала партнером Google, відвідують спеціалізовані події, першими дізнаються про новинки в галузі digital-маркетингу і зміни ринку.
 • Значок Google Partners. Агенція може розмістити значок партнера на сайті та будь-яких презентаційних матеріалах. Це означає, що співробітники рекламної агенції пройшли сертифікацію по роботі з продуктами Google і підтвердили високий рівень спеціалізації в налаштуванні рекламних кампаній в Google Ads.

Як стати партнером Google?

Перш за все – продемонструвати високий показник ефективності налаштувань рекламних кампаній. У партнера Google показник оптимізації в керівному акаунті Google Реклами не повинен бути нижчим за 70%. Це означає, що фахівці агенції знаються на рекламних інструментах Google та оптимально налаштовують кампанії для клієнтів.

Загалом, не менше 50% фахівців агенції, що налаштовують рекламу в Google, повинні пройти сертифікацію. До того ж, у компанії повинен бути хоча б один сертифікат для кожного продукту (пошукова мережа, контекстно-медійна мережа, відеореклама, товарні оголошення, реклама в застосунках), в якому витрачаються кошти на рекламні кампанії.

Фінансові показники також відіграють роль. Квартальні витрати на рекламу в усіх керованих акаунтах клієнтів у Google повинні становити не менш як $ 10 000.

Звичайний бейдж партнера можуть отримати навіть фриланс-фахівці з digital-реклами. Але стати Google Premier Partner не так вже й просто. Цей статус отримують агенції, що керують великими за обсягом рекламними кампаніями. Google враховує:

 • сумарні витрати клієнтів агенції на рекламу в усіх керованих акаунтах за останній рік;
 • динаміку зростання клієнтської бази, утримання чинних клієнтів;
 • обсяг річних інвестицій в інші продукти окрім пошукової реклами (в кампанії для застосунків, відеокампанії та торгові кампанії).

Google Marketing Platform Certified: продукти Google в налаштуваннях рекламної кампанії

Уявіть, що вдосконалити налаштування вашої digital-реклами можна за допомогою набору інструментів, зосереджених в одному місці. Працівники Google теж над цим замислилися. І зрештою створили Google Marketing Platform. Ця онлайн-платформа інтегрувала кращі рекламні технології від Google.

Платформа об’єднує 7 продуктів:

 • Display & Video 360
 • Search Ads 360
 • Analytics 360
 • Data Studio
 • Optimize 360
 • Surveys 360
 • Tag Manager 360

Пройшовши сертифікацію для роботи з усіма продуктами Google Marketing Platform, фахівці агенції можуть автоматизувати більшість процесів:

 • налаштувати системи вебаналітики для відстеження ефективності запуску рекламних кампаній, стежити за їхньою активністю;
 • оптимізувати пошукові кампанії;
 • централізовано закуповувати трафік;
 • використовувати унікальні формати креативів;
 • отримувати регулярну звітність;
 • обробляти оновлені бази даних.

Для клієнтів важливо, що робота агенції з платформою дозволяє оптимізувати інвестиції в рекламу, отримати глибший  аналіз аудиторії, швидко реагувати на зміни трендів і вносити корективи в рекламну кампанію в режимі реального часу. І головне – робити все це комплексно. Тому важливо, щоб digital-агенція не тільки мала статус партнера Google, а щоб команда фахівців додатково пройшла сертифікацію Google Marketing Platform.

Facebook Business Partner: підкорюємо соціальні мережі

Готуєте рекламну кампанію в соціальних мережах? Тоді звертайтеся до бізнес-партнерів Facebook. Ці компанії пройшли атестацію та опанували рекламні інструменти на майданчиках Facebook. Агенції, що отримали сертифікацію Facebook Business Partner, допоможуть якісно налаштувати показ реклами, збільшити продажі та досягти цільової аудиторії в соцмережах.

Коли агенція отримує значок бізнес-партнера, Facebook вносить її до списку партнерів, підвищуючи впізнаваність. Це допомагає рекламодавцям швидше підібрати фахівців з реклами в соціальних мережах. До того ж, рівень довіри до таких компаній значно зростає.

Бізнес-партнерство з Facebook має ряд переваг. Серед них:

 1. Індивідуальна технічна підтримка від Facebook.
 2. Рекомендації сертифікованих фахівців Facebook у сфері performance і маркетингу.
 3. Доступ до закритих ресурсів і можливість використовувати персоналізовану рекламу, оптимізацію кампаній і генерацію лідів.
 4. Достроковий доступ до альфа- і бета-версій продуктів та до нових функцій у рекламному кабінеті Facebook.
 5. Можливість першими впроваджувати в рекламні кампанії інноваційні інструменти на платформах Facebook, Instagram, Whatsapp або Messenger.
 6. Висока рентабельність інвестицій у рекламу.
 7. Консультації щодо розробки креативів від Facebook.
 8. Інструменти аналітики й звіти.

Статус Facebook Business Partner дозволяє нам використовувати всі можливі інструменти найпопулярніших соцмереж для рекламної комунікації наших клієнтів з цільовою аудиторією, масштабувати рекламні кампанії та оперативно підлаштовуватися під зміни алгоритмів роботи Facebook і Instagram.

Criteo Partner – майстри ремаркетингу

Партнерський статус Criteo вказує на те, що в команді digital-агенції точно є фахівці з налаштування ремаркетингу. Майданчик Criteo використовує розумний динамічний ретаргетинг, налаштування товарних рекомендацій та інші інструменти для стимулювання покупки, повернення користувача на сайт і збільшення кількості лідів. Глибока аналітика даних про 2,5 млрд покупців дозволяє максимально точно налаштовувати таргетинг і прицільно влучати в ЦА. Цей показник дуже важливий для клієнтів з e-commerce.

Для участі в програмі Criteo Partners потрібно пройти спеціальну сертифікацію Criteo Advertising Professional. В агенції має бути не менше двох сертифікованих співробітників, і активні рекламні кампанії клієнтів на платформі Criteo.

Партнери отримують ідентифікаційний бейдж Criteo і підвищують власну впізнаваність шляхом розміщення в списку глобальних партнерів. Ще один бонус – доступ до ресурсів платформи й ексклюзивного контенту, а також промо-пропозиції для утримання чинних та залучення нових клієнтів.

Значки Google Premier Partner, Facebook Business Partner і Criteo Partner підтверджують високий рівень спеціалізації співробітників MixDigital, досвід і навички використання рекламних інструментів провідних цифрових майданчиків. Однак, бейджі партнерів – не єдиний показник професіоналізму та успіху агенції. Про наші перемоги в національних конкурсах, про топові місця в рейтингах і визнання на ринку digital-реклами докладніше розповімо в наступній статті.

 

                                                                                

 

Поділитися цим постом:
 • linkedin-black
 • facebook-black
 • twitter-black

  Дізнаватися про новини

  Схожі записи

  Новини

  У переліку кращих: як потрапити до ТОП-5 рейтингу IAB Ukraine й отримати золото Effie

  Хочете дізнатись, як швидко оцінити ефективність роботи рекламної агенції та вибрати кращого digital-підрядника? Відшукайте його поміж топових позицій національних рейтингів...

  26 Жовтня, 2021
  Новини

  Як налаштовувати таргетинг та дбати про приватність користувача

  Якщо ви розміщуєте рекламу, або цікавитесь діджаталом, певно вже знаєте, що браузери поступово відмовляються від 3rd party cookies. Ми не...

  17 Червня, 2021
  Новини

  Безпека для користувачів, або біль для брендів: як нова iOS 14.5 вплине на рекламу

  Наприкінці квітня Apple випустила операційну систему iOS 14.5, яка стала маленькою революцією атрибуції трафіку. Оновлення містить новий фреймворк App Tracking Transparency (ATT). З‘ясуємо, чи стане...

  31 Травня, 2021