Як минула наша “Молодість”: рекламна кампанія кінофестивалю

MixDigital Team
3 Березня, 2021

“Молодість” — перший міжнародний кінофестиваль України, він проходить у Києві з 1970 року. Тут демонструють авторське кіно — дебютні, нестандартні, складні, сумні, смішні, незвичайні фільми. Про “Молодість” знають кияни й прихильники кінематографу з усього світу. Минулого року кінопокази відбувалися не лише офлайн, а й онлайн.

Фестиваль акредитовано FIAPF (міжнародна федерація асоціацій кінопродюсерів), та входить до переліку світових подій, як-от Berlinale, Канський та Венеційський кінофестивалі. Ми провели рекламну кампанію “Молодості” у 2020, розповіли аудиторії про формати проведення, зібрали глядачів та учасників.

Виклики й можливості: стислі терміни та новий формат 

Рекламна кампанія тривала менше ніж місяць — з 3 до 31 серпня 2020. Нам треба було донести про проведення фестивалю, підвищити знання. Ми домоглися охоплення, реєстрацій та продажу абонементів, залучали відвідувачів на офлайн-заходи.

“У 2020 вперше була можливість переглядати фільми в онлайн-кінотеатрі, на платформі “Молодості”. Фестиваль відбувся у гібридному форматі. Частина освітніх заходів проходила в прямому ефірі, зокрема — церемонії відкриття й нагородження. Цього разу ми вперше почали аналізувати дані за результатами рекламної кампанії”, — говорить Гліб Родченков, Head of Public Relations and Development “Молодості”.

Ядро цільової — чоловіки й жінки 18-34 років, студенти київських вишів, люди творчих професій, співробітники театральної й кіно- індустрій, фахівці з журналістики й маркетингу.

У фестивалі брали участь локальні й міжнародні представники шоу-бізнесу, політики й посли, інвестори, кінокритики, журналісти.

Підхід до рекламної кампанії: охопити всі рівні воронки

“Молодість” відбувається раз на рік, в період між подіями потрібно підтримувати знання та утримувати аудиторію. Для цього організатори ведуть сторінки соцмереж увесь рік, крім того, відбуваються регулярні міні-фестивалі в межах “Молодості” та одиничні покази фільмів.

 • Наш підхід охоплював усі рівні воронки See – Think – Do – Care, на кожному з яких ми використали окремий набір інструментів, залежно від цілі.
 • Для двох завдань: формування знання та нагадування аудиторії про фестиваль ми використали відео та дисплей розміщення за допомогою: YouTube, DV360 та Trade.Desk, Facebook.
 • В межах YouTube та DV360 доносили два повідомлення на різні аудиторії: про онлайн-формат фестивалю й про офлайн — окремо. Збирали бази користувачів, залежно від того, як вони взаємодіяли з рекламою, щоб на наступному кроці отримати повідомлення із закликом до дії.
 • Для просування офлайн-подій використали формат Event Ads, який допомагає драйвити учасників.

“Фестиваль має власну історію та постійних глядачів. Враховуючи нашу охопну комунікацію, це вплинуло на збільшення пошукових запитів, із якими ми працювали, долучаючи найконверсійніший інструмент — платні оголошення в пошуку Google, — каже Head of Planning MixDigital Андрій Батманов

Результат — висока відвідуваність та залученість до онлайн-переглядів

У 2020 фізично фестиваль відвідало стільки ж людей, як і у 2019 — 45 тисяч (із дотриманням карантинних норм). Онлайн зібрав 150 000 трафіку, 14 000 переглядів фільмів та 11 000 реєстрацій на платформі. Охопна рекламна кампанія підвищила рівень знання про фестиваль.

Робота із сезонними продуктами, подіями та послугами — завжди виклик для фахівців. У стислі терміни треба сформувати знання про подію для нової аудиторії, та нагадати про нього постійним прихильникам. Для таких кампаній працюють точкові конверсійні інструменти та швидкі рішення.

Поділитися цим постом:
 • linkedin-black
 • facebook-black
 • twitter-black

  Дізнаватися про новини

  Схожі кейси

  Як просувати медичну реформу: кампанія “Твій сімейний лікар”

  З 2018 року в Україні розпочалася медреформа, яка перетворила колишніх “дільничих” у первинну ланку медичної допомоги (ПМД). Її ядром стали...

  10 Травня, 2022
  Як знизити CPL удвічі для клієнта в категорії “інфобізнес та трейдинг”: кейс Gerchik&Co

  Gerchik&Co — міжнародний бренд, інфобізнес, який надає послуги навчання і торгівлі на біржі. Клієнт має 5 основних продуктів: навчання трейдингу...

  26 Квiтня, 2022
  Case Engystol
  Як рекламувати противірусний засіб в умовах невизначеності: кейс Heel

  Engystol — препарат компанії Heel для комплексного лікування грипу та інших вірусних захворювань. Він з‘явився наприкінці 30-х років ХХ століття,...

  2 Листопада, 2021