Сервіси

6 етапів від бізнес цілей до завдань в digital

MixDigital Team
3 Лютого, 2020

Реклама в digital являє собою інструмент для досягнення важливих бізнес цілей. Сьогодні поговоримо про основні етапи трансформації бізнес-завдань в KPI рекламних кампаній.

Етап 1

Визначити мету розвитку бізнесу. Наприклад: “Збільшити продажі на 10%”, “Збільшити долю ринку”, «Збільшити дохід на 30% в наступному році», «Продати онлайн 1000 одиниць товару».

Етап 2

Визначити способи досягнення мети, проаналізувавши конкурентне середовище, виявивши його слабкі сторони.

Етап 3

Поставити, опрацювати маркетингові та комунікаційні завдання в рамках стратегії розвитку компанії. Наприклад: «Ріст знання продукту за рахунок донесення нового ключового повідомлення до споживача», «Підвищити знання про бренд», «Хочемо, щоб нас сприймали як «напій для тусовок»,«Наш продукт розглядають перед покупкою нарівні з конкурентами».

Етап 4

Визначити канали, в яких донести повідомлення до цільової аудиторії: сайт, соціальні мережі, медійна реклама, пошукова реклама, SEO та інші.

Етап 5

Поставити завдання для кожного обраного digital каналу. Наприклад: «Розповісти про бренд на стадії consideration», «Занурити користувача в атмосферу «вечірки» ще до покупки» або «Вказати користувача в категорії». Тактичні медійні цілі при цьому будуть, наприклад, «Побудова охоплення 60% цільової аудиторії на частоті 5 +».

Етап 6

Заповнення брифу і підготовка медіаплану.

Розуміння цілей на кожному з цих етапів необхідно для отримання очікуваних результатів від рекламної кампанії. Всі етапи взаємопов’язані, тому важливо покроково пройти від першого до останнього, щоб уникнути нераціонального використання рекламного бюджету.

Ми знаємо як запустити ефективну рекламну кампанію, що допоможе досягти ваших бізнес цілей. Наша команда ґрунтовно аналізує потреби кожного клієнта і аргументує обраний набір інструментів для реалізації поставлених цілей.

Поділитися цим постом:
 • linkedin-black
 • facebook-black
 • twitter-black

  Дізнаватися про новини

  Схожі записи

  Сервіси

  Наздогнати без порушення правил: як влаштовано ремаркетинг фармпрепаратів

  Реклама ліків — одне з найскладніших завдань, маркетологи фармкомпаній працюють в умовах обмежень. Якщо в будь-якій іншій галузі треба стежити...

  13 Квiтня, 2021
  Сервіси

  Аудит та оцінка налаштувань Google Analytics

  Думаємо, багато хто з вас користується Google аналітикою. Є сайт — має бути й аналітика. Налаштування здаються простими: ставимо фрагмент...

  24 Лютого, 2021
  Сервіси

  KPI медіакампаній

  Не можете виміряти ефективність рекламної кампанії? Значить її не було. Для рекламодавців, які хочуть запускати результативні кампанії важлива можливість виміряти...

  17 Лютого, 2021