Команда експертів в Digital

Рекламна агенція MixDigital

  • prev-ico
  • next-ico
Провідна digital агенція за версією IAB Ukraine 2020
Лідер серед агенцій в категорії Дані й аналітика, 2 місце в категорії Медіа і ТОП-5 в рейтингу Перфоманс за версією IAB Ukraine
Срібло
Effie Awards Ukraine 2021
Золото
і Бронза
Effie Awards Ukraine 2020
Входимо до
групи компаній Admixer
Admixer Advertising, Admixer Technologies, ViViD
Criteo Partner
Google Premier Partner
Iab Member
Meta Business Partner
9 комплексних послуг
Digital Media стратегія
Розробка послідовного плану просування бренду, продукту, послуги в digital
Дізнатись детальнішеmix-directions-box-more
Медійна реклама
Рrogrammatic та прямі закупівлі банерної та відео реклами
Дізнатись детальнішеmix-directions-box-more
Реклама в пошуковій мережі
Просування в результатах пошукової видачі
Дізнатись детальнішеmix-directions-box-more
Реклама в соціальних мережах
Комунікація з цільовою аудиторією в Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn
Дізнатись детальнішеmix-directions-box-more
Відеореклама
Підвищення впізнаваності бренду. Формування попиту на товар чи послугу
Дізнатись детальнішеmix-directions-box-more
Просування додатків
Розміщення реклами з метою встановлення мобільного додатку
Дізнатись детальнішеmix-directions-box-more
Пошукова оптимізація
Підвищення позицій сайту в органічному пошуку
Дізнатись детальнішеmix-directions-box-more
Вебаналітика та робота з даними
Супровід від налаштування сервісів вебаналітики до роботи з BigData
Дізнатись детальнішеmix-directions-box-more
Контент-маркетинг
Тексти, що просувають компанію та приносять користь читачеві
Дізнатись детальнішеmix-directions-box-more
НАШІ ПРОЄКТИ

За 8 років ми реалізували понад 3000 рекламних кампаній

  • prev-ico
  • next-ico
Хочете дізнатись, як ми працюємо?

Що про нас говорять клієнти?

  • prev-ico
  • next-ico

За час роботи компанія показала себе як надійного та проактивного партнера. Всі поставлені задачі були виконані ефективно та в обумовлені строки. Характерні риси компанії: орієнтація на результат, гнучкість, прозорість та швидкість. Команда агенції знає свою справу, та відповідає за результати. Сервіси та продукти на високому рівні. Рекомендую MixDigital як результативного, відповідального та надійного партнера.

Команда агенції спланувала та успішно реалізувала кампанію з просування лікарського засобу, який раніше не був представлений в інтернеті. Всі поставлені завдання були виконані, компанія проявила себе як надійний та професійний партнер, якого ми сміливо можемо рекомендувати. Обравши своїм партнером MixDigital ви отримаєте якісну експертизу, орієнтовану на результат команду досвідчених професіоналів, які працюватимуть на досягнення ваших цілей.

Наше співробітництво з агенцією MixDigital почалося восени 2019 року. За цей час команда відрекомендувала себе як фахівців у багатьох питаннях. Всі процеси підготовки, запуску, аудиту, аналітики рекламних кампаній працюють безперебійно. При проведенні рекламних кампаній для нас, як для виробника ліків важлива оперативність зміни рекламних активностей, перепланування бюджету, інструментів, майданчиків. За весь час співробітництва не було затримок у розв'язанні цих питань. Також хочу зазначити, що адаптація налаштувань рекламних кампаній дозволила оптимізувати наш рекламний бюджет та підвищити ефективність рекламних активностей. Крім якості вказаних послуг хотілося б наголосити на високому професіоналізмі, компетентності та оперативному зворотному зв‘язку з розв'язання будь-яких питань. Можу радити MixDigital як фахівців своєї справи. Висловлюю подяку за якісний результат та приємне співробітництво.

MixDigital стане для вас надійним партнером і провідником крізь Digital-всесвіт, що стрімко розвивається. Найбільша цінність для мене, як для клієнта — згуртована й професійна команда, що завжди оперативно відповідає на будь-які запитання, гнучко адаптується до змін, знаходить альтернативні рішення та завжди на зв‘язку.

З MixDigital ми запускали контекстно-медійну рекламу. Хочу зазначити легкість роботи з компанією на всіх етапах. Це й прозорі умови, і зрозумілі медіаплани, місткі та своєчасні звіти, що є особливо цінним для мене, як для клієнта. Всі зміни вносилися оперативно, а менеджер Вікторія Казус завжди була на зв‘язку. Всі питання вирішувались швидко та в дружній атмосфері. Вдячна за продуктивне співробітництво. Раджу MixDigital як надійного партнера та професіоналів своєї справи.

Я задоволений співпрацею з компанією MixDigital і сміливо можу рекомендувати її як надійного партнера для розв'язання задач у digital. Команда агенції завжди вчасно допомагає з усіма питаннями в межах нашої співпраці. Проявляють терпіння щодо повільності ухвалення деяких рішень з нашого боку.

За час співробітництва показали себе як високопрофесійна компанія. Поставлені завдання вирішуються оперативно і якісно, документи надаються вчасно, лояльне ставлення до клієнтів.

Агенція MixDigital у нашій співпраці з AUTO.Ria та DOM.Ria проявила себе як надійний, професійний партнер. Взаємодія була легкою та цікавою, менеджери та спеціалісти продемонстрували свою активність, експертизу та зацікавленість у кінцевому результаті. Відчувається, що агенція має сильну команду, яка здатна вирішувати найрізноманітніші діджитальні питання

Компанія MixDigital вже не перший рік є нашим надійним партнером у плануванні та розміщенні реклами в інтернеті. Команда агенції успішно і вчасно реалізовує всі поставлені задачі з просування — як в медіа, так і в перфоманс напрямках. Ми рекомендуємо агенцію MixDigital, як надійного і чесного партнера, з яким ви отримуєте експертизу та команду досвічених професіоналів.

Працюємо з командою 3 роки. За цей час упевнилися в надійності партнера. MixDigital завжди виконують свої зобов‘язання та відкриті до діалогу. Ми вдячні за професіоналізм і оперативність в роботі.

Наша компанія співпрацює з MixDigital вже понад 8 років. За цей час було реалізовано дуже багато спільних проєктів. Кожного місяця ми випускаємо у прокат декілька фільмів і кожен з них супроводжується рекламною кампанією для найрізноманітніших аудиторій. Завдяки їхньому ефективному плануванню ми завжди досягаємо необхідних результатів. Дуже подобається оперативність партнерів, бажання прислухатися до наших потреб.

Наприкінці 2018 АТ “Укрпошта” випала нагода співпраці з агенцією MixDigital. Початок нових взаємин наприкінці року є досить ризиковим кроком для кожної зі сторін, особливо якщо для ваших послуг це є пік сезону. Попри вказані обставини команда, яка працювала над проєктом, показала високий рівень професіоналізму. Особливо хочемо відзначити відповідальність, добре злагоджену роботу, швидкість реакції, відкритість до діалогу та пошуку взаємовигідних рішень. Працювати з колегами було цікаво та пізнавально. За можливості плануємо продовжувати співпрацю.

Дуже відповідальна та працьовита команда. Я із задоволенням працюю з вами.

Рекламна кампанія у грудні 2020 — січні 2021 була першою кампанією ТМ "Руна" в каналах діджитал. Ми обрали команду MixDigital. Насамперед — за клієнтоорієнтованість, професіоналізм і відомі рейтинги. Метою було — першочергово вийти на нові для нас майданчики, опанувати, зрозуміти аудиторію і бюджети, познайомитись з інструментами цих каналів та усіма їхніми можливостями. З допомогою фахівців компанії MixDigital, від менеджера, стратега до усієї команди (адже не з усіма знайомі), ми досягли мети. Зрозуміли алгоритм побудови медіаплану, методи оптимізації бюджетів, процеси запуску, реалізації кампанії. Ми могли спостерігати за перебігом, оцінювати результати кампанії загалом та лояльність аудиторії зокрема. Ми продовжуємо комунікувати в діджитал з нашою цільовою аудиторією, розповідаємо про нову лінійку соусів та плануємо заводити нові кампанії.

Ми працюємо з MixDigital з початку 2019 року в напрямку Media та Performance просування. Ми цінуємо компанію за гнучкість, прозорість і оперативність роботи команди, яка завжди готова надати професійну підтримку.

Дякуємо команді Mix Digital за злагоджену роботу, оперативну взаємодію й професіоналізм. Колеги з Mix Digital вміють розв‘язувати завдання “із зірочкою”, завжди націлені на результат, мають у своєму арсеналі інноваційні рішення. Саме тому Mix Digital в переліку надійних партнерів, що готові підхопити проєкт будь-якої складності.

Ми співпрацюємо з MixDigital в межах проєкту “Твій сімейний лікар” — це масштабна національна кампанія для підтримки медичної реформи в Україні. Бренд “Твій сімейний лікар” об‘єднує спільноту лікарів/лікарок і пацієнтів/пацієнток, допомагає просувати необхідність сімейної медицини. Проєкт соціальний, бюджети на розміщення невеликі, тому від реклами в digital нам потрібна максимальна ефективність. Від агенції ми в першу чергу очікуємо високої експертизи і бажання допомогти клієнту, нам потрібні послуги “під ключ”. Тому ми довго не думали над вибором. Наша взаємодія з командою дуже жива: менеджер завжди радить, які інструменти вимкнути, які — посилити. Кампанія виходить динамічна, а результати часто навіть кращі, ніж очікували. Діджитал-інструменти допомагають створити широке охоплення, а це критично важливо, щоб донести людям суть взаємодії з сімейним лікарем чи лікаркою. Крім того, в соцмережах можна отримувати коментарі й питання від людей — це те, чого не досягти при інших варіантах розміщення. Ми завжди читаємо коментарі, розуміємо, які теми варто розкрити більше, де потрібна додаткова інформація, де — допомога фахівців та фахівчинь. Ми маємо власного замовника цього проєкту — благодійну організацію “100% життя”, і він також задоволений результатом.